قفسه فروشگاهی فلزی

قفسه سوپری دیواری

قفسه فروشگاهی فلزی

قفسه‌های فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها می‌توانند نقش کلیدی در موفقیت یک فروشگاه داشته باشند، زیرا به شما امکان می‌دهند محصول خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید. قفسه های فلزی با کیفیت همچنین استفاده کارآمد از فضا، تمیز کردن آسان‌تر و دسترسی راحت مشتریان به محصولات را تضمین می‌کنند

خرید قفسه دیواری فروشگاهی

قفسه های فروشگاه فلزی معمولا در کجا استفاده می شوند؟

قفسه فلزی سوپری معمولا در محیط های تجاری یا صنعتی استفاده می شوند. آنها بادوام هستند و می توانند وزن زیادی را تحمل کنند و برای نگهداری وسایل سنگین ایده آل هستند. قفسه های فلزی مغازه در اندازه های مختلفی وجود دارند، بنابراین شما می توانید آن هایی را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با نیاز شما هستند. شما همچنین می توانید واحدهای قفسه بندی را با تعداد قفسه های مختلف، بسته به فضای ذخیره سازی مورد نیاز خود پیدا کنید.

هنگام انتخاب قفسه های فلزی سوپر مارکتی، مهم است که در نظر داشته باشید که در کجا از آنها استفاده می شود. اگر به قفسه هایی نیاز دارید که در برابر سایش و پارگی زیاد مقاومت کنند، قفسه هایی را انتخاب کنید که از فولاد ضخیم تر ساخته شده اند. اگر به قفسه هایی برای اقلام سبک تر نیاز دارید، می توانید فولاد گیج نازک تری را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که قفسه‌های فولادی ضخیم‌تر از قفسه‌های فولادی گیج نازک‌تر گران‌تر خواهند بود.

سازماندهی کامل محصول

قفسه فروشگاهی فلزی که به درستی طراحی و نصب شده باشد، به شما امکان می دهد کالاها را به خوبی سازماندهی کنید و با استفاده از طراحی نورپردازی بهترین آنها را به نمایش بگذارید (یعنی شاخه ای از تجارت بصری که از چراغ های خاصی استفاده می کند که روانشناسی خریدار را برای تشویق به خرید در نظر می گیرد).

اندازه قفسه فلزی

برای به حداکثر رساندن ماندگاری محصولات خاص، ضروری است که قفسه ها اجازه دهند هوا آزادانه در گردش باشد. برخی از قفسه های فلزی – مانند قفسه های چوبی – پایداری را با تهویه سطح عالی ترکیب می کنند. قفسه‌های نمایشگر چوبی نیز محبوب‌ترین انتخاب برای زیباسازی است . قفسه‌بندی سیمی با عبور نور از طریق فیلتر کردن، فضای فروشگاه را زیباتر می‌کند تا حس سبکی و استحکام را ایجاد کند.

انتخاب قفسه فلزی مناسب

میزان مجیطی که برای قفسه ها در نظر می گیرید همگی به قد، وزن و عرض محصولاتی که در حال فروش هستند بستگی دارد. به همین دلیل برنامه ریزی از قبل ضروری است. برخی از سازمان‌دهی‌شده‌ترین مشتریانی که دیده‌ایم، نقشه‌ای ساختگی از هر قفسه و قفسه را تکمیل می‌کنند، و جزئیات محصولاتی که در هر قفسه عرضه می‌شوند، همراه با اندازه و وزن اقلام را نشان می‌دهند. اگرچه در ابتدا ممکن است زمان ببرد، اما پس از خرید قفسه بسیار آسان می شود.

هنگامی که در مورد موارد فوق تصمیم گرفتید، خواهید دانست که چند سطح قفسه را می توانید در خود جای دهید. به یاد داشته باشید که قفسه‌بندی فلزی در ارتفاع‌های مختلفی وجود دارد، بنابراین اگر نمی‌توانید همه محصولات خود را جا دهید، «بالا» رفتن همیشه یک گزینه است.

یکی از مواردی که در انتخاب قفسه های فلزی سوپرمارکت باید به آن توجه کرد، نوع پرداخت آن است. برخی از روکش ها دوام بیشتری نسبت به بقیه دارند و بهتر در برابر زنگ زدگی مقاومت می کنند. اگر برای فضای باز به قفسه نیاز دارید، پس از آن رنگی را انتخاب کنید که بتواند در برابر رطوبت و نم مقاومت کند.

خرید قفسه از سایت ترب

قفسه دیواری فروشگاهی

– از قفسه های دیواری بیشتری فروشگاه خود استفاده کنید تا فضایی را که در اختیار دارید به حداکثر برسانید، این قفسه های دیواری، قفسه های اصلی هستند که در اکثر فروشگاه ها خواهید دید. این واحدها همچنین دارای طیف وسیعی از ارتفاع، عرض و رنگ هستند.

چگونه قرار دادن محصولات غذایی در قفسه های سوپرمارکت ها بر فروش تاثیر می گذارد

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا معیاری برای تخصیص محصولات غذایی در سوپرمارکت وجود دارد؟ پاسخ بله است. در واقع معیارها و موارد مختلفی برای توزیع کالا در قفسه ها باید در نظر گرفته شود که همگی تاثیر عمده ای در فروش دارند.

هر سوپرمارکت به صورت گذرگاهی سازماندهی شده است که به نوبه خود از سرپوش ها و راهروها تشکیل شده است. راهروها از قفسه هایی برای نمایش اقلام تشکیل شده اند و انتهای آن ها به عنوان انتهایی شناخته می شوند. این درپوش‌ها از یک طرف با مسیر اصلی سوپر مارکت و در انتهای دیگر با راهروهای فرعی منطبق است.

اطلاعات محصول

یکی از اولین مواردی که هنگام قرار دادن اطلاعات محصول در قفسه فروشگاهی فلزی باید در نظر گرفت نحوه قرارگیری محصولات در قفسه است. اگر اقلام دائما در حال جابجایی باشند، حتی بهترین سیستم برچسب‌گذاری قفسه‌ها از هم می‌پاشد، استفاده از قفسه‌ها و جداکننده‌ها برای اطمینان از ماندن مشتریان در جای خود می‌تواند برای فروشگاه‌ها نجات بخش باشد.

به همه این دلایل، تخصیص هوشمند محصول کلیدی است. به همین ترتیب، درک معیارها برای خرده فروشان، تولیدکنندگان و تامین کنندگان به طور یکسان ضروری است تا بتوانند در مذاکرات خود به این مسائل بپردازند.

در صورت نیاز برای مشاوره افتتاح فروشگاه خود میتوانید با کارشناسان پارس قفسه کاوه در ارتباط باشید تا به شما کمک کنند تا بتوانیدبهترین نوع قفسه مناسب با فروشگاه خود را انتخاب و خریداری نمایید.

آقای امین نظری 09120563551

 آقای محمد عبدی09120891547

09925172599

دیدگاه‌ها 0

*
*