راهنمای خرید

تذکر

لطفا در نظر داشته باشید که قیمت های درج شده فقط مربوط به کالای موردنظر است و هزینه ی ارسال بعد از تحویل کالا دریافت میشود.

مراحل سفارش:

  • انتخاب کالای مورد نظر

در نظر داشته باشید با توجه به فضای کنونی و متغیر بودن لحظه ای قیمت ها، در صورت اینکه کالایی را خریداری کرده و هزینه را پرداخت نموده باشید در صورت تغییر قیمت تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و در صورت رضایت کالای مورد نظر برای شما ارسال میگردد و در صورت عدم رضایت وجه به شما بازگردانده میشود (نوسان قیمت ها ممکن است بالا یا پایین شود)

  • ورود کامل اطلاعات و ارسال آدرس
  • پرداخت وجه
  • ارسال کالا

ارسال کالا با توجه به کالای خریداری شده بین 48 تا 72 ساعت بعد از ثبت سفارش صورت میپذیرد.

توجه داشته باشید ک قیمت قفسه ها به صورت محاسبه ی یک متر با تعداد کفی و قاب و… در نظر گرفته شده و به وسیله انتخاب تعداد میتوانید اندازه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

سفارش کالاهای متغایر:

قیمت های درج شده برای محصولاتی نظیر استند و میز چک اوت، یک سری تجهیزات فروشگاهی برای مشخصات قید شده میباشد و در توضیحات محصول، قیمت در اندازه های دیگر نیز درج شده است، برای سفارش این محصولات کافی است سفارش خود را به صورت تلفنی یا از طریق پیام رسان های تلگرام، ایتا، روبیکا، واتس آپ و غیره ثبت نمایید و محصول را در اندازه مورد نظر سفارش دهید.

در مورد خرید قفسه بندی نیز میتوانید اندازه دلخواه خود را به همین طریق سفارش دهید.

سفارش از طریق پنل ترب:

سفارشات از طریق پنل ترب از طریق پرداخت آنلاین انجام میشود، در صورت اینکه قصد دارید پرداخت در محل انجام شود سفارش خود را به صورت تلفنی و یا از طریق پیام رسان های تلگرام، ایتا، روبیکا، واتس آپ و غیره ثبت نمایید و بعد از تحویل تسویه حساب خود را انجام دهید.

لطفا دقت داشته باشید که برای پرداخت در محل در هر صورت میبایست مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت شود.

در صورتی که مطمعن نیستید که به چه متراژ قفسه ای نیاز دارید میتوانید سفارش خود را تلفنی ثبت کرده و از مشاوره رایگان متخصصان ما نیز بهره ببرید.

شماره های تماس:

09120563551

09037245551

021-56737435