آشنایی با قفسه بندی سنگین انباری، خرید قفسه راک و قیمت

آشنایی با قفسه بندی سنگین انباری

انواع قفسه بندی و قفسه بندی صنعتی چیست؟ چه تفاوت هایی بین انواع قفسه بندی راک وجود دارد؟ خرید قفسه ی راک چه مزایایی دارد؟ چگونه می دانید کدام نوع برای کسب و کار شما مناسب است؟ ذخیره سازی، بهترین روش خرید قفسه راک  صنعتی چیست و از کجا بخریم؟ سازماندهی و دسترسی به محصولات شما برای امکانات شما بسیار مهم است. داشتن فضای ذخیره سازی مناسب برای کالاهای شما امکان دسترسی آسان تر در طولانی مدت را فراهم می کند.

هم قفسه بندی صنعتی و هم انواع دیگر قفسه بندی ها اهداف اساسی یکسانی دارند. آنها به شما کمک می کنند تا محصولات را در یک انبار، مرکز توزیع، مرکز تولید، کارگاه یا فضای مشابه سازماندهی کنید. در اینجا یک راهنمای سریع و آسان برای کمک به شما برای شروع وجود دارد.

قفسه بندی انباری

قفسه بندی انباری و قفسه بندی صنعتی شکل تخصصی تجهیزات ذخیره سازی است. هر کدام برای نگهداری حجمی از اقلام از قطعات کوچک گرفته تا اقلام سنگین یا حجیم در یک انبار یا محیط تجاری طراحی شده اند.

برخلاف قفسه بندی سنتی که معمولاً از چوب یا فلز سبک ساخته می شود، قفسه بندی صنعتی معمولاً از فولاد یا سایر مواد بادوام ساخته می شود.

علاوه بر این، قفسه‌بندی‌های صنعتی اغلب با ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند قفسه‌های تقویت‌ شده و ذخیره‌سازی مختلف برای تفکیک اقلام و پروفیل‌های مختلف تجهیز می‌شوند. در بسیاری از موارد، قفسه بندی صنعتی را نیز می توان برای رفع نیازهای خاص یک کسب و کار سفارشی کرد، مانند قفسه بندی صنعتی، همچنین به عنوان قفسه بندی پالت راک شناخته می شود.

قفسه بندی راک

قفسه بندی راک صنعتی

تفاوت قفسه های راک

برخی از مشاغل ممکن است به قفسه هایی نیاز داشته باشند که برای اقلامی دستچین شده و در دسترس باشد، در حالی که کسب و کار دیگری ممکن است به بلندتر یا عریض تر از حد استاندارد نیاز داشته باشد و برای نگهداری اقلام بزرگ و پالت شده نیاز به جابجایی خاصی داشته باشد. هر الزامی که باشد، مطمئناً یک راه حل قفسه بندی صنعتی وجود دارد که با نیازهای هر کسب و کاری مطابقت دارد.

چه چیزی قفسه بندی صنعتی را منحصر به فرد می کند؟

 • ساخته شده از فولاد یا سایر مواد بادوام
 • معمولا با قفسه های تقویت شده و قفسه های به راحتی قابل تنظیم مجهز شده است
 • برای محصولات با دست و یا با لیفتراک و ماشین های جابه جایی مناسب هستند
 • قابل سفارشی سازی است

کدام نوع قفسه بندی یا قفسه بندی برای شما مناسب است؟

انواع مختلفی از قفسه بندی و قفسه بندی صنعتی در بازار موجود است، بنابراین انتخاب مناسب ترین قفسه برای نیازهای شما ضروری است. هنگام انتخاب قفسه یا قفسه به فاکتورهای زیر توجه کنید:

 • نوع محصولی که باید ذخیره کنید
 • وزن محصولاتی که باید ذخیره کنید
 • مقدار فضایی که در اختیار دارید
 • تعداد محصولاتی که باید ذخیره کنید
 • با رشد کسب و کارتان چقدر فضای بیشتری نیاز خواهید داشت

هنگامی که درک روشنی از نیازهای خود دارید، می توانید شروع به محدود کردن گزینه های خود کنید. به عنوان مثال، اگر نیاز به نگهداری وسایل سنگین یا حجیم دارید، به یک سیستم قفسه بندی قوی و بادوام برای تحمل وزن نیاز دارید.

اگر فضای محدودی دارید ممکن است لازم باشد یک سیستم قفسه بندی فشرده را در نظر بگیرید. هنگامی که نیازهای خود را در نظر گرفتید، می توانید شروع به مقایسه محصولات مختلف کنید و محصول مناسب خود را انتخاب کنید.

برای خرید قفسه ی راک کلیک کنید.

انتخاب قفسه مناسب
 • ابتدا در نظر بگیرید که چه نوع اقلامی را در قفسه یا قفسه ذخیره خواهید کرد. اگر قصد دارید اجسام سنگین را ذخیره کنید، باید یک قفسه یا قفسه برای تحمل وزن انتخاب کنید.
 • دوم، اندازه اقلامی که قرار است ذخیره کنید را در نظر بگیرید. اگر قصد دارید اقلام بزرگتری را ذخیره کنید، باید قفسه یا قفسه ای با سطح بیشتری انتخاب کنید.
 • در نهایت، به این فکر کنید که قفسه یا قفسه را کجا قرار می دهید. اگر قصد دارید آن را در یک منطقه پر رفت و آمد قرار دهید، پس باید قفسه یا قفسه ای را انتخاب کنید که بادوام باشد و بتواند برخوردهای جزئی را مدیریت کند. با در نظر گرفتن تمامی این فاکتورها می توانید مطمئن باشید که نوع قفسه یا قفسه مناسب را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

منابع :

https://www.bowenstorage.com.au/indstrial-shelving/

 

دیدگاه‌ها 1

*
*

  Saundra پاسخ

  Hello! This is my 1st comment here so I just wanted to give
  a quick shout out and tell you I genuinely enjoy reading through your posts.
  Can you suggest any other blogs/websites/forums that cover the same topics?
  Thanks a lot!

  my blog best gold ira companies